Yeni Nesil Yazar Kasa Kampanyaları
Kaliteli Marka Bol Ürün Çeşitleri   Yeni Nesil Yazar Kasa
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

5

Cıngıllıoğlu barkod center olarak !

Genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla beraber 2000 yılında başladığımız çalışma hayatımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Her geçen yılın verdiği tecrübe ile Kayseri ve civarı illerde Kobi ve kurumsal firmaların teknolojik altyapılarının kurulum ve servis desteği konusunda aranılır firma olma iddiamız her geçen gün artarak devam etmektedir.

Şimdiye kadar müşterilerimizle kurduğumuz sıcak ilişkiler sayesinde müşterilerimize yaklaşımımız satıcı müşteri ilişkisinden ileriye geçmiş olup müşterilerimizin gözünde Çözüm Ortağı vasfına sahip olmak ana hedefimiz olmuştur.

Gelişen teknoloji devriminde yaptığımız iş ürün satmaktan çıkıp çözüm sunmak olmuştur.
Bunun bilincinde olan firmamız servis ağımızı her geçen gün geliştirmektedir.

Barkod otomasyonu konusunda yılların verdiği tecrübe ile market , depo , restorant ve perakende işletmelerin otomasyonu için gerekli her türlü donanım ve yazılım ekipmanını hızlı bir şekilde karşılayıp kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

Donanım olarak barkodlu barkodsuz yazar kasa, terazi,baskül , barkod okuycu ve yazıcı, el terminalleri , pc, notebook ve server, network altyapı, firewall ve her ebattaki etiket ve rulo satışımız devam etmektedir.

Yazılım sektorunde ticari yazılım olarak Mikro Yazılımın ticari,muhasebe,üretim ve personel modulleri esnek yapısı ile işletmelere verimli ve sağlam çözümler sunmaktayız. Her sektörden referanslarımızla Mikro kullanımını yaygınlaştırmaktayız.